Сучасний комп’ютерний стіл 120 см Робочий стіл для ноутбука Письмові дитячі столи з полками з ДСП

- Готово до відправки
- Код: 07029
2 399 ₴
1 899 ₴
Письмовий комп'ютерний стіл
— відповідне рішення для організації комфортного робочого простору вдома або в офісі Максимально зручний стіл, привабливий із вигляду та продуманий до деталей, забезпечує швидкий доступ до всього, що необхідно під час роботи чи навчання. А також має відділення для зберігання документації, книг і канцелярського приладдя.
Чим унікальна ця модель письмового столу?
Місткість
Основна горизонтальна поверхня столу досить велика, щоб розмістити там ноутбук або монітор і клавіатуру.
Дизайн
Немає громіздких деталей, чіткі прямі лінії та простота конструкції — стіл має сучасний та ефектний вигляд.
Практичність
Виріб допомагає в організації робочої зони, даючи змогу помістити необхідне на стільниці та в додаткових відділеннях.
Міцність
Стіл виготовлений із ламінованої ДСП, поверхня якої стійка до пошкоджень, впливу вологи.
Чому варто купити цей офісний стіл із ДСП у магазині Mebel Shop?

Виріб доступний у нашому магазині в чотирьох колірних варіаціях, серед яких ви знайдете відповідну.

Пропонуємо прийнятну ціну на меблі, які відповідають високим споживчим запитам.

Покупці задоволені нашою роботою, ми відкриті до розв'язання будь-яких клієнтських питань

Швидке надсилання товару прямо з виробництва, мінімум витрат на пересилання.
Сучасний комп'ютерний стіл 120 см Робочий стіл для ноутбука Письмові дитячі столи з полицями з ДСП 07029
Стіл чудово підійде як робоче місце в офісі або в дитячій/підлітковій кімнаті. Таке поєднання кольорів робить його придатним практично для будь-якого інтер'єру.
Стіл РС-01 забезпечений практичними полицями, завдяки яким ви підтримаєте лад у документах, книгах, а також інших предметах, необхідних для роботи та навчання.
Стільниця досить велика, щоб на ній без проблем помістився ноутбук, а також монітор, клавіатура та миша настільного комп'ютера.
Розмір: 1200 x 875 x 516 мм
Додаткова інформація:
Корпус: ДСП ламінована
Фасад: ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16 мм
Розмір упаковки: 125 x 51.5 x 7
Вага: 23 кг
Кількість пачок: 1
Меблі постачаються в розібраному вигляді, у комплекті є: покрокова інструкція, вся необхідна фурнітура та ключик для збирання.
Все зроблено для легкого самостійного збирання без майстра або додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольору: Білий, Дуб Артизан/Антрацит, Чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 23 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 516 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 899 ₴





