Приліжкова тумбочка на 2 шухляди з ДСП 04009

Новинка
-15%
- Під замовлення
- Код: 04009
Відправка з 09 квітня 20261 999 ₴
1 699 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приліжкова тумбочка 04009
Приліжкова тумбочка на 2 висувні шухляди стане чудовим доповненням до вашої спальні.
Вона виготовлена з якісного матеріалу та легко впишеться у будь-який інтер'єр спальні, через свій простий і водночас сучасний дизайн.
Тумбочка ідеально підійде для зберігання засобів для шкіри обличчя, рук, книг, журналів та інших потрібних речей перед сном.
Доступна в 4 кольорах.
Розмір : Ш 400 мм / В 420 мм / Г 400 мм
Наповнення : 2 висувні шухляди на телескопічних
напрямних
Додаткова інформація :
Корпус : ДСП ламінована
Фасад : ДСП ламінована
Товщина матеріалу : 16 мм
Розмір коробки (мм) : 840 × 485 × 70
Вага : 16 кг
Кількість пачок : 1
Меблі поставляються в розібраному вигляді, в комплекті є: покрокова інструкція, уся необхідна фурнітура та ключик для збірки.
Все зроблено для легкої самостійної збірки без майстра чи додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольори: Білий, Бетон, Дуб сонома, Венге Темний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Вибрати колір |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 42 см |
- Ціна: 1 699 ₴




