Сучасна тумба під ТБ з 2 дверцятами та висувною скринькою Тумба під телевізор ДСП з 4 закритими та 1 відкритою полицею

Новинка
-22%
- Готово до відправки
- Код: 05013
4 499 ₴
3 499 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна тумба під ТВ із 2 дверцятами та шухлядою Тумба під телевізор ДСП із 4 закритими й 1 відкритою полицею
Стиль і сучасність тумби під телевізор прикрасять ваше серце, оскільки воно має неймовірно гарний вигляд.
Надасть вишуканості, елегантності вашій кімнаті та стане прикрасою вітальні або спальні.
У ній можна зберігати всі необхідні речі та виставити на неї ваші улюблені фоторамки, статуетки, маленькі вази із сушарками та декоративні рослини.

Розмір: Ш 1600 мм / В 500 мм / Г 330 мм
Корпус: ДСП ламінована
Фасад : МДФ
Товщина матеріалу: 16 мм
1. Ш 460 мм, В 110 мм, Г 1730 мм
Вага: 41,3 кг
Кількість пачок: 1
Меблі постачаються в розібраному вигляді, у комплекті є: покрокова інструкція, вся необхідна фурнітура та ключик для збирання.
Все зроблено для легкого самостійного збирання без майстра або додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольору: Вудкон/Білий глянець, Білий/Сіра Перлина глянець.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 330 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 5 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 3 499 ₴








