Сучасний комод з полицями та висувною скринькою з Ламінованого ДСП Комоди для передпокою 80 см шириною

Новинка
-29%
- Готово до відправки
- Код: 03034
3 499 ₴
2 499 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний комод з полицями та висувною скринькою з Ламінованого ДСП Комоди для передпокою 80 см шириноюg>
Наш комод має мінімалістичний, стильний дизайн. Є прекрасним доповненням у спальню, вітальню, передпокій або офіс.
Має полицю та висувну скриньку, що збереже достатню кількість речей.
Ящик має телескопічні напрямні, які легко відкривати та закривати.
Велика різноманітність сучасних кольорів.

Розмір: Ш 802 мм/В 853 мм/Г 325 мм
Додаткова інформація:
Корпус: ДСП ламінована
Фасад : ДСП ламінована
Товщина матеріалу: 16 мм
Меблі постачаються в розібраному вигляді, у комплекті є: покрокова інструкція, вся необхідна фурнітура та ключик для збирання.
Все зроблено для легкого самостійного збирання без майстра або додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольору: антрацит/антрацит-табліла, білий/білий-табліла, вудкон/білий-вудкон, кашемір/кашемір-табліла, матера/олд стайл темний-матера.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Вибрати колір |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Ніжки | пластик |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 32 см |
| Висота комода | 85 см |
- Ціна: 2 499 ₴










