Тумба для взуття 2 двері і полиця 80 см завширшки Взуттєва шафа низька з ламінованого ДСП Взуттєвниці у передпокій

-9%
- Під замовлення
- Код: 14014
Відправка з 12 квітня 20262 199 ₴
1 999 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття 2 двері і полиця 80 см завширшки Взуттєва шафа низька з ламінованого ДСП Взуттєвниці у передпокій 14014
Дизайн тумби був розроблений для максимальної організації взуття.
Тумб для взуття,надасть Вашому передпокою порядок та елегантний вигляд.
Чудово підходить для маленьких передпокоїв, забезпечуючи економію простору.
Доступна різна кольорова палітра.

Розмір : Ш 800 мм / В 530 мм / Г 400 мм
Додаткова інформація :
Корпус : ДСП ламінована
Товщина матеріалу : 16 мм
Кількість пачок : 1
Меблі поставляються в розібраному вигляді, в комплекті є: покрокова інструкція, уся необхідна фурнітура та ключик для збірки.
Все зроблено для легкої самостійної збірки без майстра чи додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольори: Білий, Дуб Сонома, Венге темний, Антрацит, Бетон-Білий, Дуб Сонома-Білий, Венге темний-Білий, Антрацит-Білий.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Вибрати колір |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 530 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 999 ₴










