Стіл кухонний прямокутний, стіл обідній розкладний

Новинка
-58%
- Готово до відправки
- Код: 10001
5 999 ₴
2 499 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл кухонний розкладний 10001
Кухонний стіл ідеальне рішення для Вашої кухні. Він поєднує в собі елегантний дизайн і функціональність.
Виготовлений із якісного ДСП товщиною 16 мм, що забезпечує міцність і довговічність.
ПВХ пластик товщиною 2 мм - забезпечує додатковий захист від ударів і зносу, збільшуючи термін використання обіднього столу.
Стіл має функцію розкладання (додаткову дошку), що надасть комфортне розміщення групи людей.
Обідній розкладний столик стане незамінною річчю у кухні і не тільки.
Зручність і комфорт на першому місці під час прийому їжі. Тож не зволікайте, а замовляйте наш стильний кухонний столик.
РОЗМІР в складеному вигляді : Ш 1380 мм / В 760 мм / Г 880 мм
РОЗМІР в розкладеному вигляді : Ш 1980 мм / В 760 мм / Г 880 мм
Додаткова дошка - 600 мм
Направляючі : Телескопічні з доводчиком
Додаткова інформація :
Матеріал : ДСП ламінова
Товщина матеріалу : 16 мм
Кромка : ПВХ пластик 2 мм
Розмір коробок :
1. Ш 270 мм * В 160 мм * Г 925 мм (18 кг)
2. Ш 940 мм * В 55 мм * Г 1480 мм (31.5 кг)
Вага : 49,5 кг
Кількість пачок : 2
Меблі поставляються в розібраному вигляді, в комплекті є: покрокова інструкція, уся необхідна фурнітура та ключик для збірки.
Все зроблено для легкої самостійної збірки без майстра чи додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольори: сосна андерсен, дуб сонома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір | Вибрати колір |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 880 мм |
| Ширина столу | 1380 мм |
| Висота столу | 76 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | пластик |
- Ціна: 2 499 ₴










