Фігурні полиці для підлоги, декоративні стелажі з ЛДСП, стильна полиця дерево для книг 40 см

-19%
- Готово до відправки
- Код: 01053
1 049 ₴
849 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурні полиці для підлоги, декоративні стелажі з ЛДСП, стильна полиця дерево для книг 40 см 01053
Декоративний стелаж з ЛДСП чудово вписується в сучасний інтер'єр, привносячи до нього нотку індивідуальності та витонченості. Зручний та практичний, він забезпечує порядок та організованість у будинку, роблячи доступними усі необхідні речі. Універсальний дизайн дозволяє використовувати його у будь-якій кімнаті – від вітальні до спальні, додаючи функціональності та стилю. Простота складання та догляду робить цю полицю ідеальним вибором для тих, хто цінує поєднання краси та практичності в інтер'єрі.

Розмір:
У 559 мм Ш 400 мм Г 216 мм
Матеріал: ДСП ламінований
Кількість пачок: 1
Вага: 5 кг.
Меблі поставляються в розібраному вигляді, в комплекті є покрокова інструкція, вся необхідна фурнітура та ключик для збирання.
Все зроблено для легкої самостійної збірки без майстра чи додаткових умінь.
Кольори корпусу: Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Антрацит, Бетон.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 0 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Бетон, Дуб сонома, венге темний, Білий, Сірий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 400 мм |
| Глибина стелажу | 216 мм |
| Висота стелажа | 559 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 400 мм |
| Глибина полиці | 216 мм |
| Висота полиці | 559 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Колір |
- Ціна: 849 ₴





