Стілець із поліуретану для кухні сучасний дизайн | Стільці з м'яким сидінням на металевих ніжках

«СЕЗОННІЙ РОЗПРОДАЖ»
-12%
- Готово до відправки
- Код: 11004
1 590 ₴
1 399 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець із поліуретану для кухні сучасний дизайн | Стільці з м'яким сидінням на металевих ніжках 11004
Елегантний і зручний стілець із м'якою поліуретановою оббивкою - стильне рішення для кухні, вітальні, кафе або ресторану. Ергономічна форма забезпечує комфортну посадку, а міцний металевий каркас надає стійкість і довговічність. Оббивка з поліуретану приємна на дотик, стійка до вологи і легко очищається від забруднень.
Каркас виконаний з металу, що забезпечує надійність конструкції. Покриття стійке до подряпин і корозії. М'яке сидіння створює комфорт навіть при тривалому використанні.
Цей стілець ідеально підійде для сучасних інтер'єрів, додаючи елегантності та функціональності. Чудовий вибір для дому та комерційних приміщень. Замовляйте зараз і створюйте затишок у своєму просторі!

Розмір: Ширина 400 мм / Глибина 410 мм / Висота 950 мм
Матеріал: поліуритан
Ніжки: метал
Доступні кольори: Білий, Чорний, Сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Обивний матеріал | Поліуретан |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина табуретки | 410 мм |
| Висота табуретки | 950 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
- Ціна: 1 399 ₴










