Сучасний комп'ютерний, ігровий стіл із надставкою для монітора із ДСП

-31%
- Готово до відправки
- Код: 07036
4 799 ₴
3 299 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний комп'ютерний стіл 07036.5-5
Комп'ютерний стіл Detrix - це чудове рішення як для дитини, так і для дорослого.
Мінімалістичний письмовий стіл ідеально поєднується з будь-яким дизайном і створює стильне робоче місце.
Особливістю столика є вбудована надставка, що дозволяє зберігати монітор на потрібній висоті.
Міцна конструкція столу виготовленна з якісного матеріалу ДСП. Матеріал стійкий до подряпин та вологості, легкий у догляді.
Замовляйте наш сучасний комп'ютерний стіл з надставкою, полицями і шухлядами за низькою ціною прямо зараз і забезпечте собі ідеальну робочу зону.
Розмір : Ш 1600 мм / В 910 мм / Г 600 мм
Додаткова інформація :
Корпус : ДСП ламінована
Фасад : ДСП ламінована
Товщина матеріалу : 16 мм
Меблі поставляються в розібраному вигляді, в комплекті є: покрокова інструкція, уся необхідна фурнітура та ключик для збірки.
Все зроблено для легкої самостійної збірки без майстра чи додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольори: антрацит/антрацит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 910 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
- Ціна: 3 299 ₴






