Трьохдверна тумба для одягу та взуття в передпокій Тумбочка з висувними ящиками та 4 закритими полицями з ЛДСП

Новинка
-15%
- Під замовлення
- Код: 14029
Відправка з 11 квітня 20266 490 ₴
5 490 ₴
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трьохдверна тумба для одягу та взуття в передпокій Тумбочка з висувними ящиками та 4 закритими полицями з ЛДСП 14029
Хочете оригінальну тумбу під взуття і одяг, але не можете знайти?! Тоді представляємо вам нашу новинку, як запалить ваше сердечко.
Не тільки красива тумба, а щей багато функціональна, елегантна, компактна і займає не багато місця.
Зберігайте в ній одяг, взуття, парасольки, дрібні побутові речі.
Ідеальна кольорова гамма, створить світлу та простору візуальну атмосферу.

Розмір : Ш 1600 мм / В 1166 мм / Г 340 мм
Додаткова інформація :
Корпус : ДСП ламінована
Фасад : ДСП Ламінована
Товщина матеріалу : 16 мм
Вага : 60 кг
Кількість пачок : 3
Меблі поставляються в розібраному вигляді, в комплекті є: покрокова інструкція, уся необхідна фурнітура та ключик для збірки.
Все зроблено для легкої самостійної збірки без майстра чи додаткових умінь.
Доступні до замовлення кольори: Білий, Бетон, Бетон – Білий, Дуб Сонома, Дуб сонома – Білий, Венге Темний, Венге Темний-Білий, Чорний матовий, Чорний – Білий.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 1166 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Глибина | 340 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Білий, Сірий, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Вибрати колір |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 490 ₴










