Полички соти з натурального дерева, комплект 5 шт.

-50%
- Готово до відправки
- Код: 20003.0
2 398 ₴/комплект
1 199 ₴/комплект
+380 (73) 819-03-14
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соти з сосни - це чудовий додаток до інтер'єру вашого будинку чи офісу. Природна краса має прекрасну текстуру і натуральний відтінок, який додасть неповторний шарм і теплоту у ваш інтер'єр. Полиця 20003 із сосни чудово впишеться у різні стилі інтер'єру, від класичного до сучасного, додаючи природність та теплоту у будь-яке приміщення.
Загальний розмір :
-
Довжина 92 см
-
Висота 62 см
-
Глибина 14 см
-
Діагональ однієї соти 28.5
-
Висота однієї соти 24.5
Додаткова інформація :
Матеріал : 100% масив дерева
Вага : 4.6 кг
Об'ємна вага упаковки : 15 кг
Кількість пачок : 1
Поставляється в зібраному вигляді, в комплект входять кріплення (немає лише дюбелів)

Доступно до фарбування або лакування : білий, чорний, світло-сірий, темно-сірий, антрацит, світле дерево, темне дерево, горіх, червоне дерево, синій, жовтий, червоний, лаванда. (+ 300 грн)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Без кольору |
| Тип навісної полиці | пряма |
| Матеріал виготовлення навісної полиці | натуральне дерево |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 92 мм |
| Глибина полиці | 13 мм |
| Висота полиці | 62 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
- Ціна: 1 199 ₴/комплект




